Átadták az okleveleket az ötletgazdáknak

Október 4-én, a Futafokon adták át az emléklapokat azok számára, akik a Közösségre Kapcsolva – Részvételi Költségvetés hatodik évadában győztes ötletet nyújtottak be.


Már hagyománnyá vált, hogy az önkormányzat oklevéllel ismeri el a Részvételi Költségvetés nyertes ötletgazdáinak javaslatait, ezzel is hangsúlyozva a közösség érdekében tett erőfeszítéseik fontosságát.

Az önkormányzat megkezdi a pályázatok tervezését és megvalósítását, amely minden esetben az ötletgazdák bevonásával történik.

Németh Zoltán, a projektért felelős alpolgármester az átadás során elmondta: ,,Az önkormányzat fontosnak tartja az itt élők bevonását a döntésekbe. A Részvételi Költségvetés arról szól, hogy az ötletek is az itt lakóktól származnak, és a 350 millióról szóló döntéseket is ők hozzák meg.”

Ne maradjon le az újdonságokról! Iratkozzon fel hírlevelünkre!

További híreink:

Újabb fejlesztések a kerületben!

Az önkormányzat demokráciaprojektje, a Részvételi Költségvetés keretén belül megújul a Híd utcai átkötő járdaburkolat, valamint a Honfoglalás út és a Hosszúréti-patak közötti csapadékvíz-elvezető árkok is.

Kerékpáros fejlesztések a kerületben

Új biciklitároló is épült a Rózsakert Tagóvodánál.